Ubytovanie pre študentov slovenských hotelových škôl (praktikanti)

Ubytovanie je plánované v dvojlôžkových izbách v zdieľanom byte pre 4 osoby. (Kuchyňa a kúpelňa sú spoločné pre 4 osoby)

Je bývanie zadarmo? V Nemecku je povinnosť zo zákona požadovať minimálne daň za bývanie poskytované zamestnávateľom. To znamená že študentovi vzniknú minimálne náklady na ubytovanie, čo však závisí od platu, preto nemôže byť suma stanovená paušálne. Bude však kompenzovaná. Ubytovanie je plánované v dvojlôžkových izbách v zdieľanom byte pre 4 osoby. (Kuchyňa a kúpelňa sú spoločné pre 4 osoby)

Ako sú izby zariadené?

Vo všetkých izbách je nábytok (postele, stôl a stoličky, skriňa, kuchynský kútik, vankúše a prikrývky). V zamestnaneckých domoch je práčovňa, pripojenie na internet a prípojka na televízor.

Čo si musím priniesť?

Plachtu, posteľnú bielizeň, kuchynský riad (hrniec,príbor,pohár,tanier).

  • sušiak, žehličku a žehliacu dosku je možné zakúpiť v supermarkete v Ruste alebo prípadne zdieľať s kolegami. V prípade slovenských študentov to bude poskytnuté.

Všetky otázky ku ubytovaniu zodpovie pani Sybille Haag alebo pani Maria Held – appartements@europapark.de oder via WhatsApp an 0152-0887-7823.

WordPress Lightbox Plugin