V apríli 2018-2019 bola  nadviazaná úspešná spolupráca s Hotelovou akadémiou Otta Brucknera v Kežmarku a so Strednou odbornou školou na Jarmočnej ulici v Starej Ľubovni, Hotelovou akadémiou v Liptovskom Mikuláši, Hotelovou akadémiou na ul.Baštovej v Prešove a Spojenou súkromnou školou EDUCO v Námestove.

27 žiakov z týchto škôl pracovalo v roku 2018 vrámci  3. mesačnej praxe v hoteloch a gastronomických zariadeniach EUROPA PARKU.

Od novembra 2018 a začiatkom roka 2019 bolo vykonaných viacero prezentácií zábavného parku EUROPA PARK v hotelových školách v Kežmarku, Starej Ľubovni, Brezne, Piešťanoch, Humennom, Prešove, Námestove a Liptovskom Mikuláši.

S väčšinou týchto škôl bola nadviazaná výborná spolupráca a v roku 2019 pracovalo 64 študentov v rámci troj a dvojmesačných praxí v hoteloch a gastro-zariadeniach EUROPA PARKU v Nemecku.

Študentky Súkromnej spojenej školy EDUCO v Námestove.

Návšteva riaditeľov a zástupcov hotelových škôl zo Slovenska v EUROPA PARKU v máji 2019. Cieľom návštevy bolo spoznať zodpovedných ľudí aj pracoviská, podmienky ubytovania a stravovania študentov, ako aj možnosti aké im EUROPA PARK ponúka vo voľnom čase.

V prípade, že máte záujem o vykonanie workshopu vo Vašej škole, môžete sa prihlásiť. Vyplňte náš formulár a my vás budeme kontaktovať.

    WordPress Lightbox Plugin