Staň sa našou novou atrakciou

Pracovať v rajskej záhrade dobrej nálady. EUROPA-PARK hľadá tých najlepších – TEBA!

Ako to znie? Pracovať v najúspešnejšom zábavnom parku sveta? Tam, kde milióny hostí rok čo rok zažívajú čistú radosť zo života, kde sa ani jeden deň nepodobá tomu predchádzajúcemu? A kde už na teba čaká viac ako 3.700 milých kolegov? Dobre? Tak príď medzi nás! Hľadáme zamestnancov zo všetkých oblastí, ktorí pracujú s nadšením, majú radi ľudí z celého sveta a nebránia sa emóciám. Zamestnancov hľadajúcich prácu, ktorá denne prináša dobrú náladu a znamená dlhodobú perspektívu zamestnania – a zároveň ponúka veľkolepé príležitosti. Tak, ako sa ti to pozdáva?

Kto sme

Odvetvie trávenia voľného času a turizmu predstavuje dynamický trh s veľkou budúcnosťou. Europa-park je spolu so svojou sesterskou spoločnosťou Mack Rides vlajkovou loďou na tomto trhu: má za sebou viac ako 40 rokov úspešného pôsobenia, vznikol na pôde 230 rokov starého rodinného podniku, vždy bol novátorský a plná nápadov, viackrát získal ocenenie ako príkladný zamestnávateľ. Vzrušujúce atrakcie, výnimočné podujatia, najväčší hotelový rezort Nemecka a medzinárodná gastronómia charakterizujú Europa-Park rovnako, ako jeho prívetivosť, dokonalá organizácia a vrelá pohostinnosť. Pracovať tu znamená zažiť každý deň niečo výnimočné.

Stáž pre „začiatočníkov“ vstupujúcich do profesionálneho sveta, odborná príprava v oblasti remesiel, gastronómie alebo obchodu, duálne štúdium či nový European Summer Programme (ESP) , zamestnanie na čiastočný, resp. plný úväzok: v Europa-Park si angažovaní ľudia nájdu prácu podľa vlastných predstáv. Či už ako kuchári, stolári, dizajnéri alebo fitness trenéri, ponuka zamestnania je rozmanitá a obrovská. Rovnako tak aj doplnkové služby, ktoré poskytujeme: od jazykových kurzov organizovaných podnikovou akadémiou až po príspevok na doplnkové starobné sporenie.

 

Tak vidíš: si tu správne! A my?

WordPress Lightbox Plugin